Кирило Керівник

  Профіль

  Я роблю людей щасливими, красивими і здоровими!

  Моя професія – масажист. Масаж – це моя робота і моє хобі, йому я присвятив своє життя і виконую його залюбки. Мені подобається дарувати людям гарне самопочуття та чудовий настрій. Я щиро радію, спостерігаючи, як після масажних процедур мої клієнти змінюються, як позбавляються від болю та стресу, як світиться їхнє тіло, як сяють очі!

  Я давно працюю з людьми і щодня бачу, наскільки всі вони різні, наскільки відрізняються одне від одного зовнішністю, шкірою, статурою. Кожна людина унікальна. І кожна по-своєму красива!

  Цінуйте свою неповторність, захоплюйтеся собою! Любіть своє тіло, дбайте про нього! А я буду радий віддати всі свої знання, уміння, досвід, аби зміцнити Ваше здоров’я, зберегти красу та доглянутість Вашого тіла, додати Вам упевненості в собі. Я знаю свої можливості, вірю в свої сили і хочу, щоб Ви вірили в себе, свої сили та сили свого організму. Любіть себе! Будьте здорові, щасливі, успішні!

  Відгуки :

  Дата Автор Коментар
  1.
  11.11.2018 14:00
  Анна
  Кирилл, благодарю за великолепнейший массаж! Твои руки и сердце настолько заботливы и мужественны, что творят чудеса. Каждый сантиметр тела долюблен! Столько тепла, энергии, любви, заботы в твоих руках. В сочетании с профессионализмом и чувствованием тела - это божественно! Я почувствовала себя богиней, захотелось делится этим состоянием)) Столько творческих идей меня посетило во время это действа! Благо-Дарю и до новых встреч!!!
  2.
  20.03.2018 15:40
  Лада
  Для меня гавайский массаж супер мощная телесная терапия, которая трансформирует сознание. Выбрала сходить на массаж к Кириллу. Интуитивно чувствовала, что с моими запросами нужно идти к нему. Довольна на все сто))) Высокий уровень!
  3.
  21.02.2018 15:22
  Хелена
  Это просто чудо! Три гавайских массажа за неделю, и я ожила!Никогда не думала,что такое возможно сделать просто руками :) хотя э то не просто руки - это золотые руки! БЛАГОДАРЮ, КИРИЛ! БУду ещё в Киеве - обязательно только к Вам!
  4.
  25.01.2018 16:11
  Алексей
  Очень сильные руки! Мои 110 кг в восторге. И я тоже вместе с ними :)
  5.
  17.12.2017 22:22
  Ксения
  Сегодня попробовали массаж лица с Кириллом! Это что-то!!! После процедуры кожа просто сияет, как говорят «результат на лицо»))

  Усі відгуки

  Додати свій відгук :

  Им`я(*)
  Please fill in your name.

  E-mail (не буде відображатися в списку)
  Please enter your email

  Ваш комментар(*)
  Empty message...

  Графік

  Ще масажисти :